Underwater photography competition
Registration closed!

אוהבים צילום תת ימי?

חושבים שיש לכם רעיון לתמונה מוצלחת?

רוצים לקחת צ'אנס של זכייה בפרסים יקרי ערך כמו חופשת צלילה, ציוד צלילה יוקרתי ועוד?

אז בואו וקחו חלק בתחרות הצילום של פסטיבל הצילום בים האדום!

כללי:

תחרות הצילום התת ימי תיערך במתכונת תחרות 'שוט-אאוט', משמע שהצילומים יתבצעו במהלך יומיים מרוכזים בלבד בתאריכים 11-12/3/2020, בשטחי חופי העיר אילת בלבד ויתחלקו למספר קטגוריות: צילום בזוית רחבה, צילומי מקרו, וכן יתחלקו לשתי רמות: חובבים, ומקצוענים.

התמונות יוגשו לתחרות ללא כל עיבוד ו/או עריכה בקבצי RAW.

ההשתתפות בתחרות הצילום כרוכה בתשלום ובהרשמה מראש, והיא אישית ומוגבלת למשתתף יחיד, שיצלם בעצמו את הצילומים שיגיש לתחרות.

בתחילת התחרות ייקבע תאריך דמיוני שאליו יש לכוון את המצלמות כדי להוכיח שהתמונות צולמו במהלך ימי התחרות.

הפרסים שיחולקו לזוכים בתחרות הימם אישיים ולא ניתנים להעברה לאדם אחד.

משתתף שיבצע פעילות של פגיעה בטבע תת ימי, פגיעה במשתתפים אחרים, שיתנהג בצורה מסוכנת ו/או יעבור על חוקי הצלילה או חוקי התחרות, השתתפותו תבוטל ללא החזר כספי ההשתתפות.

להרשמה בתחרות יש למלא את טופס ההשתפות ולשלוח אותו למייל: aquaboaz@gmail.com

להורדת טופס השתתפות לחץ כאן

להלן תקנון התחרות:

 

תקנון התחרות


1.    תחרות הצילום הינה תחרות במתכונת 'שוט-אאוט', משמע שהתמונות יצולמו אך ורק במהלך ימי התחרות בתאריכים 11-12/3/2020, ואך ורק בשטחי העיר אילת. הצילומים חייבים להיות צילומים תת ימיים אשר צולמו בים. לא יתקבלו צילומים מבריכה/ אגם/ או כל גוף מים אחר מלבד חופי העיר אילת החל מקו הגבול עם ירדן ועד לקו הגבול עם מצריים.
2.    בתחילת התחרות יימסר למשתתפים תאריך דמיוני אליו יתבקשו משתתפי התחרות לכוון את מצלמותיהם. מארגני התחרות שומרים לעצמם את הזכות לפסול משתתפים שלא יבצעו זאת, או שיתעורר חשד לגבי אמינות תאריך צילום התמונות שיגישו.
3.    ימי הצילום יחלו בתחילת תאריך יממת הצילום ועד לסוף אותה היממה. ניתן להתחיל לצלם החל מהשעה 00:01 של יום ד' ה 11/03/2020, ועד לשעה 23:59 של יום ה' ה 12/03/2020.
4.    הצילומים שיוגשו חייבים להיות צילומים שבוצעו על ידי הצלם עצמו.
5.    הצילומים חייבים להתבצע כשלפחות חצי מעדשת המצלמה נמצא מתחת לפני המים. צילומי 'ספליט', צילומים 'חצי-חצי' יתקבלו לתחרות.
6.    משתתפי התחרות יכוונו את מצלמותיהם לפורמט RAW + JPG ויגישו את התמונות בשני הפורמטים הנ"ל. יש לקבל אישור פרטני למצלמות שלא קיימת בהם אפשרות זו במעמד ההרשמה, ממארגני התחרות, בכתב.
7.    אין לבצע שום פעולת עיבוד ו/או עריכה לצילומים. הצילומים יוגשו באותו האופן בו צולמו.
8.    על המשתתפים להפגין שמירה על ערכי הטבע התת ימיים בכל פעולה שיבצעו במהלך התחרות. מארגני התחרות ישמרו לעצמם את הזכות לפסול צילומים שיעלו חשד על ידי פאנל השופטים או מומחים מהתחום שיש בהם התערבות ו/או פגיעה בערכי הטבע התת ימי. אין לגעת, להזיז, להאכיל, או למקם מחדש אובייקטים טבעיים מתחת לפני המים. משתתף שיעשה זאת יורחק מהתחרות לצמיתות.
9.    מארגני התחרות שומרים לעצמם את הזכות לפסול משתתפים שיתנהגו באופן פוגעני ולא מכבד, שלא יצייתו לחוקי התחרות, שיפגעו בסביבה התת ימית, או במשתתפים אחרים בתחרות. החלטה שכזאת תהיה סופית, לא ניתנת לערעור, ולא תזכה את המשתתף שהורחק בפיצוי כספי או אחר.
10.    משתתפי התחרות לא יפרסמו את הצילומים שיגישו לתחרות הצילום עד לאחר סיום התחרות וההכרזה על הזוכים בה. אנו נשמח לשיתופים כלליים אודות התחרות עצמה, אך אין לחשוף את שם הצלם עד לסוף תהליך השיפוט ופרסום שמות הזוכים בתחרות.
11.    החלטות צוות השופטים הינן סופיות ולא ניתנות לערעור.
12.    מארגני התחרות שומרים לעצמם את הזכות להשתמש בכל הצילומים שיוגשו לשיפוט התחרות לצרכי פרסום האירוע ואירועים דומים בעתיד. הצילומים הנ"ל לא ישמשו לצרכים אחרים מלבד שיווק ופרסום הפסטיבל הנ"ל, ואירועים דומים בעתיד.
13.    זכויות היוצרים לצילומים יישארו בידי הצלמים שיהיו חופשיים להשתמש בתמונות ככל שירצו לאחר פרסום התמונות הזוכות בטכס הסיום.
14.    השתתפות בתחרות כוללת אישור מצד משתתפי התחרות לפרסום תמונות שלהם עצמם בפרסומים וסיקורים אודות תחרות הצילום, הן במהלך ימי התחרות ואחריהם.

15.  על כל הרשמה ניתן להגיש תמונה יחידה לאותה הקטגוריה. ניתן להירשם למספר קטגוריות שונות, אך לא לאותה הקטגוריה יותר מפעם אחת. התשלום יתבצע פר הרשמה ויתבצע מראש. במקרה שלא יוגשו צילומים לא ינתן החזר כספי.

16. ההשתתפות בקטגוריות המקצוענים פתוחה לכל אדם שיחפוץ בכך, בלי קשר לסוג המצלמה בה ישתמש.

17. ההשתתפות בקטגוריות החובבים תוגבל למשתתפים שישתמשו במצלמות קומפקטיות בלבד. למען הסר ספר הכוונה היא למצלמות ללא אפשרות של החלפת עדשות ישירות על גוף המצלמה. לא ניתן להשתמש במצלמות מירור-לס Mirorless או במצלמות DSLR בקטגוריה זו. בכל מקרה של ספק יש לברר הרשאות מול מארגני התחרות לפני או בעת הרישום לתחרות.

18. יש להגיש תמונות לקטגוריות הצילום בהתאמה לנושא הקטגוריה: זוית רחבה/ מקרו. לזוית הרחבה יש להגיש תמונות שבוצעו בשימוש בעדשות רחבות או במפתח זוית רחבה של דגם המצלמה שבשימוש, ולבחור תמונות שכוללות שטח צילום רחב. לקטגוריות צילומי המקרו יש להגיש תמונות שצולמו בשימוש בעדשות מקרו, תמונות שמתמקדות באובייקטים זעירים או בפרטים הקטנים שעליהם ושצולמו ממרחקים קצרים.


 

Registration for the competition